Košík
Celkem: 0 ks Cena: 0 Kč
Velikost písma: Větší Menší
Dědečkovy hodiny

Adresa prodejny:


Adresa prodejny:

PaedDr. Oldřich Růžička, Dědečkovy hodiny, Račerovická 1141, 674 01 Třebíč, IČ:46182284

mobil: +420 608 767 815 – informace o hodinách (i mimo pracovní dobu)

mobil: +420 739 690 080 – bytové doplňky, nábytek, sedačky

mail : dedeckovyhodiny@dedeckovyhodiny.cz

 

Mapa: zde Budova je nová a není dosud zakreslena v mapě. Na mapě to proto vypadá jako pole. Ale opravdu je tam náš obchod s hodinami. 

Otevírací doba:

Po - Pá 8:30 - 14:30 po tel. dohodě můžete přijet kdykoliv.

So - 9:00 - 11:00h  po tel. dohodě můžete přijet kdykoliv, i v neděli

Po telefonické domluvě můžete přijet i mimo pracovní dobu, včetně soboty a neděle. Pokud jste z daleka, volejte raději vždy, aby byl přítomen příslušný pracovník.  

JAK NEJLÉPE PŘIJET

1. OD PRAHY

- po dálnici až do VELKÉHO BERANOVA- výjezd km 119, ve Velkém Beranově odbočíte vlevo na Velké Meziříčí  a pojedete souběžně s dálnicí - dálnice se opravuje a jsou tam kolony.  Po několika km odbočíte vpravo na  Kamenici a Třebíč.  Až uvidíte ceduli Třebíč zastavte a uvidíte po pravé straně první velkou budovu s nápisem MOTOSHOP RIMOTO a současně uvidíte na plotě plachtu s nápisem Dědečkovy hodiny. Odbočíte do vjezdu k motoshopu, podíváte se doleva a na plotě uvidíte nápis Dědečkovy hodiny s šipkou doprava. Objedete budovu Motoshopu. Náš obchod je pod obchodem Motoshopu z druhé strany.

Na této trase je nová silnice a nulový provoz. 

Nesjíždějte na výjezdu 134 Měřín - jsou to silnice 3. třídy. Nejezděte dál na Veké Meziříčí, ve všední den jsou tam kolony - opravuje se dálnice.

2. OD BRNA - PO DÁLNICI

-po dálnici až do Velkého Meziříčí, vyjedete z dálnice na výjezdu Velké Meziříčí - východ  - exit 146, zadejte si do navigace Třebíč, ulice Horácká - je to výjezd na Přibyslavice - Nová Ves.  50 metrů před cedulí konec Třebíče uvidíte červený poutač  Dědečkovy hodiny. Odbočte vpravo do dvora a po 50 metrech jste u obchodu.  Nebo si zadáte Třebíč - ulice Račerovická a po této ulici dojeďte až k ceduli konec Třebíče a poslední budova po levé straně se jmenuje MOTOSHOP RIMOTO.  Odbočíte do vjezdu k motoshopu, podíváte se doleva a na plotě uvidíte nápis Dědečkovy hodiny s šipkou doprava. Objedete budovu Motoshopu. Náš obchod je pod obchodem Motoshopu z druhé strany.

3. OD BRNA PO STARÉ SILNICE

- vjedete do Třebíče a postupujte podle bodu 2.

4. OD JIHLAVY PO STARÉ SILNICI

 - ve vesnici OKŘÍŠKY, na konci náměstí pojedete rovně na PŘIBYSLAVICE, pod kopcem v Přibyslavicích odbočíte vpravo na TŘEBÍČ, projedete vesnicí NOVÁ VES, vjedete do TŘEBÍČE a u cedule začátek TŘEBÍČE uvidíte první budovu po levé straně - Dědečkovy hodiny. U silnice je poutač - Dědečkovy hodiny a velký poutač - MOTOSHOP RIMOTO- ten nám nepatří, ale lze se podle něj orientovat.  Můžete jet také po trase Jihlava - Velký Beranov- Kamenice - Třebíč. Zde je nulový provoz a nová silnici. Pokud chcete jet po této trase, platí pro Vás doprava  podle bodu 1. od Prahy

5. OD ZNOJMA

Zadáte Třebíč - ulice Račerovická a po této ulici dojeďte až k ceduli konec Třebíče a poslední budova po levé straně se jmenuje MOTOSHOP RIMOTO.  Odbočíte do vjezdu k motoshopu, podíváte se doleva a na plotě uvidíte nápis Dědečkovy hodiny s šipkou doprava. Objedete budovu motoshopu. Náš obchod je pod obchodem Motoshopu z druhé strany.

6. BEZ NAVIGACE

- vjedete do Třebíče a ZAVOLÁTE 608767815  navedu Vás telefonem, nebo pro Vás přijedeu

POKUD BUDETE MÍT PROBLÉMY S NAVIGACÍ VOLEJTE 608 767815 - PŘIJEDU PRO VÁS

 

 

<< zpět

Evidence tržeb Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Náš sortiment
Kontakt

PeadDr. Oldřich Růžička

Račerovická 1141, 674 01 Třebíč

mob.: +420 608 767 815

mob.: +420 739 690 080

IČO: 46182284

DIČ: 5508270328

Obchodní podmínky zde

Obchodní podmínky (textová forma)

Newsletter

Pro zasílání čerstvých novinek o našem nejnovějším sortimentu se můžete nechat automaticky informovat. Jestli stojíte o informování každý měsíc zadejte email:

Poskytnuté osobní údaje budou použity Dědečkovy hodiny pouze za účelem kontaktování zákazníka. (Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů ve společnosti Dědečkovy hodiny.)

Facebook Google+ YouTube