Košík
Celkem: 0 ks Cena: 0 Kč
Velikost písma: Větší Menší
Dědečkovy hodiny

Designové kovové hodiny


Designové kovové hodiny

Oživte Váš interiér nástěnnými designovými hodinami - nyní za cenu 1.400 Kč

Kovové hodiny o Ø 50 cm s elektrickým, tichým strojem značky UTS - Německo navrhla a vyrobila naše firma Dědečkovy hodiny. Pohon hodin je přes tužkovou baterii, doba chodu zhruba rok na jednu baterii. Vybrat si můžete ze čtyř barev – černé, bílé, zelené, nebo červené.

Dárkový poukaz - když si nevíte rady


Dárkový pokaz je možnost,  se kterou nic nepokazíte. Hodnotu dárkového poukazu Vám nabízíme v těchto hodnotách - 1.000Kč, 2.000 Kč, 5.000Kč, 10.000 Kč a 20.000 Kč.
Objednat můžete zde.

Uklidňující efekt kyvadlových hodin


Uklidňující efekt kyvadlových hodin

Hodiny jsou tzv. živým prvkem v interieru a to především tím, že se v nich pohybuje kyvadlo, mění postavení ruček a po určité době odbíjí, případně hrají.

O nás


O nás

Firma DĚDEČKOVY HODINY se zabývá výrobou a prodejem hodin, bytových doplňků a nábytku již 20 let. Většina produkce je vyrobena zakázkově s převahou ruční práce. V naší vzorkové prodejně si můžete prohlédnout přes 200 typů hodin. Všechny jsou osazeny výhradně německými stroji Hermle, Kieninger, nebo UTS. Vystavené hodiny si můžete ihned koupit. V případě výroby nebo dovozu ze zahraničí je dodací doba 2 – 8 týdnů.


Obchodní podmínky - DĚDEČKOVY HODINY


OBCHODNÍ PODMÍNKY - DĚDEČKOVY HODINY

Evidence tržeb

Evidence tržeb Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Záruční podmínky

Délka záruční doby se řídí platnými ustanoveními zákona, činí tedy 24 měsíců s výjimkami, stanovenými zákonem. Záruční doba začíná běžet převzetím zboží kupujícím a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravně. V případě výměny dostane kupující nový záruční list. Další případná reklamace se bude uplatňovat na základě tohoto záručního listu. 

<< předchozí  |   1 2
strana: 2 / 2   celkem: 16 záznamů
Evidence tržeb Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Náš sortiment
Kontakt

PeadDr. Oldřich Růžička

Račerovická 1141, 674 01 Třebíč

mob.: +420 608 767 815

mob.: +420 739 690 080

IČO: 46182284

DIČ: 5508270328

Obchodní podmínky zde

Obchodní podmínky (textová forma)

Newsletter

Pro zasílání čerstvých novinek o našem nejnovějším sortimentu se můžete nechat automaticky informovat. Jestli stojíte o informování každý měsíc zadejte email:

Poskytnuté osobní údaje budou použity Dědečkovy hodiny pouze za účelem kontaktování zákazníka. (Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů ve společnosti Dědečkovy hodiny.)

Facebook Google+ YouTube