Košík
Celkem: 0 ks Cena: 0 Kč
Zpět na hlavní stránku
Velikost písma: Větší Menší
Dědečkovy hodiny

Virtuální prohlídka obchodu Dědečkovy hodiny


Virtuální prohlídka části obchodu. Vše lze zvětšit. A přiblížit. A otáčet s tím. Zkuste to. Je to lehké. Zvládnu to i já.

Připravili jsme pro Vás novou virtuální prohlídku, aby jste si mohli prohlédnout obchod z pohodlí domova. Všechny produkty co vidíte v obchodě pomocí virtuální prohlídky jsou dostupné. Můžete si nyní detailně proklikat celý obchod.

 

Copyright © PaedDr. Oldřich Růžička, Všechna práva vyhrazena. Jakékoli kopírování či šíření obsahu bez předchozího souhlasu autora je zakázáno.

 

<< zpět

Evidence tržeb Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Náš sortiment
Kontakt

PeadDr. Oldřich Růžička

Račerovická 1141, 674 01 Třebíč

mob.: +420 608 767 815

mob.: +420 739 690 080

IČO: 46182284

DIČ: 5508270328

Obchodní podmínky zde

Obchodní podmínky (textová forma)

Newsletter

Pro zasílání čerstvých novinek o našem nejnovějším sortimentu se můžete nechat automaticky informovat. Jestli stojíte o informování každý měsíc zadejte email:

Poskytnuté osobní údaje budou použity Dědečkovy hodiny pouze za účelem kontaktování zákazníka. (Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů ve společnosti Dědečkovy hodiny.)

Facebook Google+ YouTube