Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 2 týdnů

Venkovní hodiny z řady SKALA. Eloxovaný chrom, sklo.
Barometr je výrobkem německé firmy Fischer. Záruční doba 24 měsíců.

Výrobce: Fischer Kód produktu: 1512U-01

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

1 960 Kč s DPH
ks

HODINY JSOU NA OBJEDNÁVKU

Kompletní katalog firmy FISCHER si můžete prohlédnout zde.

Elektrické hodiny v pouzdře z nerezové oceli, od značkového německého výrobce Fischer. V provedení eloxovaný kov, chrom, sklo.  Barva stříbrná. Jsou určeny do venkovního prostředí, nebo interieru.  Hodiny vozíme přímo od výrobce - německé firmy Fischer a vyznačují se vysokou přesností.

Venkovní rozměr je 16 cm, průměr ciferníku je 13,5 cm.  

Zahrnuty jsou pokyny s nejdůležitějšími pravidly počasí a návod, vše v českém jazyce.

O značce FischerFirma Fischer je na trhu již od roku 1945, kdy byla založena Kurtem Fischerem. Díky ruční výrobě, preciznímu zpracování a odborným znalostem zde vznikají odolné, pevné a přesto jemné mechanické přístroje, které se vyznačují vysokou přesností a získaly si celosvětovou reputaci. 

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu  již  30 let.  Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin,  kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb  atd., vše od místních  truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR. . 

Balení výrobku

Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

Barva stříbrná
Rozměry průměr 10,3 cm
Vytvořilo: