Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 4 týdnů

AKCE - ke každé objednávce teď prodyšná rouška zdarma

Dřevěný lodní barometr z řady PASCAL. Barometry jsou dovážené přímo od výrobce - německé firmy Fischer a vyznačují se vysokou přesností.

Záruční doba je 24 měsíců.

Výrobce: Fischer Kód produktu: 1612B-22

V případě dotazů volejte +420 608 767 815

5 740 Kč s DPH
ks

Lodní barometr je možné objednat v barvě 22 - mahagon. Dodací doba jsou 4 týdny.
Pro jakékoli dotazy volejte +420 608 767 815, pište skrze poptávkový formulář nebo využijte rychlého online chatu vpravo dole, kde Vám ihned odpovíme.


Dřevěný lodní barometr z řady PASCAL v materiálovém provedení dřevo, mosaz, sklo. Dvířka jsou otvírací. Vnější průměr barometru je 20 cm, průměr přístroje je 15 cm. Hodiny a barometry dovážíme kompletní od značkové německé firmy Fischer. Kompletní katalog firmy si můžete prohlédnout zde.

  Balení výrobku

  Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

  O značce Fischer  Firma Fischer je na trhu již od roku 1945, kdy byla založena Kurtem Fischerem. Díky ruční výrobě, preciznímu zpracování a odborným znalostem zde vznikají odolné, pevné a přesto jemné mechanické přístroje, které se vyznačují vysokou přesností a získaly si celosvětovou reputaci. Kompletní katalog firmy si můžete stáhnout v dolní časti stránky v kolonce Ke stažení.

  O značce Dědečkovy hodiny  Jsme značka s tradicí, na trhu hodin jsme již téměř 30 let. Zaměřujeme se na výrobu nástěnných a podlahových hodin u lokálních truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Kompletní katalog firmy si můžete stáhnout v dolní části stránky v kolonce Ke stažení

  Materiál buk
  Barva 22 mahagon
  Rozměry průměr 20 cm
  Katalog Fischer 2017 (pdf, 10.2 MB)

  © 2020 Dědečkovy hodiny, PaedDr. Oldřich Růžička

  Vytvořilo: