Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 4 týdnů
Hermle

Hodiny lodní s mechanickým strojem půlovým bicím.
Hodiny jsou výrobkem německé firmy Hermle. Záruční doba 24 měsíců. Foto barva stříbrná.

Výrobce: Hermle Kód produktu: 35066-0132

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

14 710 Kč s DPH
ks

Hodiny jsou na objednávku.  

Kompletní katalog firmy Hermle si můžete prohlédnout ZDE. 

Hodiny lodní od značkové německé firmy Hermle. Provedení hodin - kov, nikl. Mechanický pérový 8 denní bicí stroj.  Hodiny jsou vodotěsné.  Hodiny vozíme přímo od výrobce  - německé firmy Hermle.

  • Špičkový německý výrobce Hermle
  • Hodiny moderní bicí
  • Záruka 24 měsíců
  • Celkový průměr 18cm, průměr ciferníku 10 cm.

Zahrnuty jsou pokyny s nejdůležitějšími pravidly používání  a návod, vše v českém jazyce. Hodiny před odesláním zkontrolujeme. Hodiny se dají poslat přepravní službou .Značka Hermle byla založena již v roce 1922 a jejím základem se stalo založení společnosti Franz Hermle & Son. Jedná se o špičkovou německou tradiční značku s vysokými standardy kvality.

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu  již  30 let.  Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin,  kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb  atd., vše od místních  truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR. . 

Balení výrobku

Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

Hermle 2024.pdf (pdf, 4.9 MB)
Vytvořilo: