Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v IT Vyrobeno v IT do 4 týdnů
Gallo

Hodiny podlahové, stroj osmidenní, Westminster, čtvrťový, řetízkový, hrací. Výrobce stroje Hermle, Německo.

Výrobce: Gallo Kód produktu: LAURANA

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

89 000 Kč s DPH
ks

HODINY JSOU NA OBJEDNÁVKU. Termín dodání na dotaz, vzhledem k současné situaci

POKUD VÁS ZAJÍMAJÍ HODINY, PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ KATALOG  ZDE. TŘEBA NAJDETE NOVOU INSPIRACI. 

Klasické podlahové hodiny, od italské firmy Gallo,  osazené německým strojem Hermle.  Provedení hodin - dřevěný masiv a dýha, kořenová dýha. Barva ořech antik.  Stroj třízávažový, řetízkový, osmidenní, čtvrťový hrací, Hermle - Německo. Stroj má mechanické vypínání bití, automatické noční vypínání bití od 22,00 do 6,45. Tato funkce je volitelná. Stroj tiká 60x za minutu a má uklidňující efekt. Římský ciferník.  Příslušenství stroje v mosazi s ochranným lastrovým nástřikem proti změnám barev . Sekundová ručka. 

Stroj odehraje ve čtvrt 1x, v půl 2x, ve tři čtvrtě 3x a v celou 4x. K tomu v celou odbije 1 - 12x,  podle počtu hodin. Melodie – Westminster. Bití lze mechanicky vypnout, stroj má automatické noční vypínání bití. Kyvadlo lyrové o průměru terče 27 cm , s  kompenzačními tyčemi s nízkou tepelnou roztažností. Přesnost chodu je v sekundách za týden. Závaží ocelová v mosazném obalu.  Funkční luneta, která ukazuje fáze měsíce v jednotlivých dnech. Luneta je poháněna mechanicky strojem. Rychlost chodu hodin se seřizuje změnou délky kyvadla.  

Hodiny Vám předáme  sestavené, odzkoušené a naučíme Vás je obsluhovat.  

  • Špičkový německý stroj Hermle
  • Hodiny klasické, mechanické hrací 
  • Vyrobeno v Itálii od renomované firmy Gallo. 
  • Záruka 24 měsíců
  • Rozměr 213 x 86 x 34 cm 

Zahrnuty jsou pokyny s nejdůležitějšími pravidly používání  a návod, vše v českém jazyce. Hodiny před odesláním zkontrolujeme. Hodiny se dají poslat přepravní službou, ale doporučujeme Vám osobní odběr, případně dovoz firmou Dědečkovy hodiny, kdy Vám hodiny v režijní ceně dovezeme, nainstalujeme a naučíme Vás je obsluhovat.

O značce HermleZnačka Hermle byla založena již v roce 1922 a jejím základem se stalo založení společnosti Franz Hermle & Son. Jedná se o špičkovou německou tradiční značku s vysokými standardy kvality.

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu  již  30 let.  Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin,  kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb  atd., vše od místních  truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR.. 

Balení výrobku

Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.


Vytvořilo: