Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 2 týdnů
Mayr

Hodiny štítové, stroj mechanický půlový.
Hodiny jsou výrobkem německé firmy Mayr.

Záruka 24 měsíců.
Foto - barva zlatá.

Výrobce: Mayr Kód produktu: WU1130

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

32 500 Kč s DPH
ks

Hodiny jsou na objednávku s termínem dodání cca 2 týdny.

Tradiční štítové hodiny, které ukazují, jak se měřil čas v 18. století. Jedná se o umělecké dílo, které se hodí do každého interieru jak moderního, tak rustikálního. 


Hodiny štítové, v provedení štítu - mosaz, smalt. Stroj mechanický, závažový, řetězový, půlový, bicí, gong, s týdením chodem. Závaží mosazná - patinovaná.

Rozměr štítu je 34x25 cm. Všechny originální štíty, které byly vyrobeny z mědi byly reprodukovány a znovu galvanicky měděny nebo stříbřeny.

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu již 30 let. Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin, kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb atd., vše od místních truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR.

Balení výrobku

Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

Barva zlatá
Rozměry 34x25 cm
Typ stroje mechanický půlový
Vytvořilo: