Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 2 týdnů
Hermle

Stolní hodiny s elektrickým strojem.

Hodiny jsou výrobkem německé firmy Hermle.

Záruční doba 24 měsíců.
Foto - barva zlato bílá.

Výrobce: Hermle Kód produktu: 22704-002100

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

6 033 Kč s DPH
ks

Hodiny jsou na objednávku.  

Kompletní katalog firmy Hermle si můžete prohlédnout ZDE. 

Hodiny od značkové německé firmy Hermle. Provedení hodin - kov, niklováno, stříbrná barva, elektrický stroj, tichý. Ciferník je krytý sklem. Hodiny ukazují světový čas v různých destinacích. Hodiny vozíme přímo od výrobce - německé firmy Hermle.

  • Špičkový německý výrobce Hermle
  • Hodiny moderní tiché
  • Záruka 24 měsíců
  • Rozměr 19x18x6,5

Zahrnuty jsou pokyny s nejdůležitějšími pravidly používání a návod, vše v českém jazyce. Hodiny před odesláním zkontrolujeme. Hodiny se dají poslat přepravní službou.

O značce HermleZnačka Hermle byla založena již v roce 1922 a jejím základem se stalo založení společnosti Franz Hermle & Son. Jedná se o špičkovou německou tradiční značku s vysokými standardy kvality.

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu již 30 let. Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin, kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb atd., vše od místních truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR.

Balení výrobku

Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

Barva zlatá
Rozměry 19x18x6,5 cm
Typ stroje elektrický
Hermle 2024.pdf (pdf, 4.9 MB)
Vytvořilo: