Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 2 týdnů
Hermle

Hodiny stolní skeletové s mechanickým strojem bicím, celým.
Hodiny jsou výrobkem německé firmy Hermle.

Záruční doba 24 měsíců.

Výrobce: Hermle Kód produktu: 23004-00711

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

3 190 Kč s DPH
ks

Hodiny jsou na objednávku.

Kompletní katalog firmy Hermle si můžete prohlédnout ZDE. 

Hodiny od značkové německé firmy Hermle. Provedení hodin - skeletové, 8 denní, tzv. celé - s vnitřním miskovým bitím - rarita mezi tímto typem hodin. Hodi odbijí 1x, vždy v celou hodinu do mosazné misky, kladívko je umístěno uvnitř misky a není vidět. Bití je velmi jemné. Rychlost chodu se seřizuje délkou kyvadla. Stroj je tzv. skeletovaný, to znamená, že je otevřený a je do něj vidět. Hodiny jsou určené i do náročného prostředí jako je kuchyň, chodba, chalupa, chata atd. Jsou bezúdržbové.

Hodiny vozíme  přímo od výrobce - německé firmy Hermle.  Předáme Vám je sestavené, odzkoušené a naučíme Vás je obsluhovat.
  

  • Špičkový německý výrobce Hermle
  • Hodiny moderní bicí
  • Záruka 24 měsíců
  • Rozměr 24x13x9,5 cm

Zahrnuty jsou pokyny s nejdůležitějšími pravidly používání a návod, vše v českém jazyce. Hodiny před odesláním zkontrolujeme. Hodiny se dají poslat přepravní službou. Možný je i osobní odběr s instruktáží. Instalace hodin je jednoduchá.

O značce HermleZnačka Hermle byla založena již v roce 1922 a jejím základem se stalo založení společnosti Franz Hermle & Son. Jedná se o špičkovou německou tradiční značku s vysokými standardy kvality.

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu již 30 let. Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin, kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb atd., vše od místních truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR.

Balení výrobku

Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

Barva zlatá
Rozměry 24x9x9,5 cm
Typ stroje mechanický, bicí, celý
Hermle 2024.pdf (pdf, 4.9 MB)
Vytvořilo: