Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
do 6 týdnů
Hermle

Hodiny stolní -VĚČNÝ KALENDÁŘ, s mechanickým strojem čtvrťovým hracím.

Výrobce: Hermle Kód produktu: 23059

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

199 750 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
ks
Barva Dostupnost Cena s DPH Množství
Hodiny stolní Hermle - 23059 VĚČNÝ KALENDÁŘ ořech Sledovat dostupnost 199 750 Kč
Hodiny stolní Hermle - 23059 VĚČNÝ KALENDÁŘ černá Sledovat dostupnost 199 750 Kč
Hodiny stolní Hermle - 23059 VĚČNÝ KALENDÁŘ 06 černá Sledovat dostupnost 199 750 Kč

Hodiny jsou na objednávku. Limitovaná serie. 

Kompletní katalog firmy Hermle si můžete prohlédnout ZDE. 

Internetové stránky firmy HERMLE najdete na www.hermle-reichenbach.de 

VĚČNY KALENDÁŘ – VELKÁ KOMPLIKACE OD FIRMY HERMLE. Poznámka ... komplikace jsou možnosti stroje, ne problémy

Tento věčný kalendář je VELKOU KOMPLIKACÍ hodin se 4/4 Westminsterským bicím mechanismem. Tato komplikace je tzv.  Grande Complication -vrcholem hodinářského umění, představuje vědu a umění hodinářství na nejvyšší úrovni. Zkrátka: něco mimořádného. Věčný kalendář není jen časomíra, ale spíše designový předmět – nadčasový a nádherný. Kromě času je pozoruhodně vidět datum, den, měsíc a sekundu. Vysoce leštěné pouzdro a leštěné kovové vložky činí tyto hodinky ultramoderními.....toto je překlad textu firmy Hermle.

No a teď něco srozumitelného ...Provedení hodin - třešnový masiv v černém klavírovém laku. Stroj - pérový, osmidenní, čtvrťový hrací - Westminster s mechanickým vypínáním bití a hraní a také s automatickým nočním vypínáním bití a hraní. Stroj odehraje ve čtvrt 1x, v půl 2x, ve tři čtvrtě 3x a v celou 4x. K tomu stroj odbije 1 -12x podle počtu hodin. Stroj má mechanické vypínání bití a automatické noční vypínání od 22,00 do 6,45. Tyto dvě funkce jsou volitelné. Minerální ultra čiré sklo bez fluoru. 

Stroj ukazuje hodiny, minuty, sekundy, dny v měsíci, dny v týdnu a měsíce v roku. Přestupný rok pro něj není problém. 

Obdobné hodiny - TELLURIUM máme k podívání u nás v obchodě . Ale bez komplikací. Komplikace Vám ukážeme na nástěnných hodinách. 

Tyto hodiny jsme již prodávali, zatím s nimi nebyl problém. 

Hodiny lze objednat také v barvě ořech - viz foto - s objednacím číslem 23059-030352. Cena je stejná.

Hodiny lze objednat také v barvě černé s černým číselníkem - viz foto - s objednacím číslem 23058-740352.  Cena je opět stejná.

   • Špičkový německý výrobce Hermle
   • Hodiny moderní tiché
   • Záruka 24 měsíců
   • Rozměr hodin je 29,5x 25x 25 cm.

Zahrnuty jsou pokyny s nejdůležitějšími pravidly používání  a návod, vše v českém jazyce. Hodiny před odesláním zkontrolujeme. Hodiny se dají poslat přepravní službou, ale doporučujeme Vám osobní odběr, případně dovoz firmou Dědečkovy hodiny, kdy Vám hodiny v režijní ceně dovezeme zprovozníme a naučíme Vás je obsluhovat. 

O značce HermleZnačka Hermle byla založena již v roce 1922 a jejím základem se stalo založení společnosti Franz Hermle & Son. Jedná se o špičkovou německou tradiční značku s vysokými standardy kvality.

O značce Dědečkovy hodiny


Jsme značka s tradicí, na trhu  již  30 let.  Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin,  kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb  atd., vše od místních  truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR. 

Hermle 2024.pdf (pdf, 4.9 MB)
Vytvořilo: