Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 2 měsíců
Hermle

Hodiny stolní TELURIUM, ASTROLABIUM, s mechanickým strojem čtvrťovým hracím. Limitovaná serie.
Hodiny jsou výrobkem německé firmy Hermle. Záruční doba 24 měsíců. Foto - barva mosaz.

Výrobce: Hermle Kód produktu: 23002-000352

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

194 340 Kč s DPH
ks

Hodiny jsou na objednávku.  

Kompletní katalog firmy Hermle si můžete prohlédnout ZDE. 

TELURIUM - ASTROLABIUM - mistrovský kus. Hodiny od značkové německé firmy Hermle. Provedení hodin - ořechový masiv v černém klavírovém laku. Stroj - pérový, osmidenní, čtvrťový hrací - Westminster s mechanickým vypínáním bití a hraní a také s automatickým nočním vypínáním bití a hraní. Stroj odehraje ve čtvrt 1x, v půl 2x, ve tři čtvrtě 3x a v celou 4x. K tomu stroj odbije 1 -12x podle počtu hodin. Stroj má mechanické vypínání bití a automatické noční vypínání od 22,00 do 6,45. Tyto dvě funkce jsou volitelné. Minerální ultra čiré sklo bez fluoru, plastový kryt. Mosaz.

Telurium ukazuje okamžitou polohu Měsíce k Zemi, otáčení Země kolem vlastní osy, polohu Země ke Slunci a postavení jednotlivých znamení  Zvěrokruhu, včetně každého dne v roce.  Vše je poháněno mechanikou stroje.Hodiny vozíme přímo od výrobce - německé firmy Hermle.Předáme Vám je sestavené, odzkoušené a naučíme Vás je obsluhovat.
 

  • Špičkový německý výrobce Hermle
  • Záruka 24 měsíců
  • Rozměr  37x34x34 cm

Zahrnuty jsou pokyny s nejdůležitějšími pravidly používání a návod, vše v českém jazyce. Hodiny před odesláním zkontrolujeme. Hodiny se dají poslat přepravní službou, ale doporučujeme Vám osobní odběr, případně dovoz firmou Dědečkovy hodiny, kdy Vám hodiny v režijní ceně dovezeme a naučíme Vás je obsluhovat.

O značce HermleZnačka Hermle byla založena již v roce 1922 a jejím základem se stalo založení společnosti Franz Hermle & Son. Jedná se o špičkovou německou tradiční značku s vysokými standardy kvality.

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu již 30 let. Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin, kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb atd., vše od místních truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR.

Balení výrobku

Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

Hermle katalog.pdf (pdf, 94.3 MB)
Vytvořilo: