Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR do 2 týdnů
Labatti

Na míru požadavkům dokážeme vyrobit téměř jakoukoli krabičku z libovolného dřeva. Krabičky děláme ručně z masivu, ale jsme schopni dělat i jednodušší krabičky například z překližky apod.

Ceny krabiček jsou individuální dle rozměrů, materiálu, složitosti. Masivní krabičky na nůž a pistol na obrázcích jsou pro představu v cenových relacích od 4000 - 5000 Kč, menší krabičky kolem 1000 - 2000 Kč, krabičky z překližky pak v řádech stovek korun.

Pro více informací, kalkulaci nebo objednání nás prosím kontaktujte na e-mail info@dedeckovyhodiny.cz nebo skrze poptávkový formulář.

Výrobce: Labatti Kód produktu: P00095

Pro více informací, kalkulaci nebo objednání nás prosím kontaktujte na e-mail info@dedeckovyhodiny.cz nebo skrze poptávkový formulář.Krabičky je možné použít pro vložení luxuních dárků, na prstýnky, šperky, cokoli vás napadne. Na míru je možné na krabičku gravírovat například logo, věnování, obrázek apod.

Obvyklé materiály, které používáme, jsou mahagon, ořech černý, dub, třešeň, dubová překližka a další.O značce Labatti

Labatti

Labatti je česká značka s tradicí ve výrobě dřevěného nábytku a doplňků od roku 1994, jejím hlavním cílem je vytvářet precizní výrobky vysoké kvality a to zejména skrze ruční výrobu s důrazem na detail. V současné době se zaměřuje zejména na dřevěné módní doplňky. Odkaz: www.labatti.cz.


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná

Vytvořilo: