Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Novinka Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 2 týdnů Doprava zdarma
Hőnes

Kukačky mechanické, hrací, ručně vyřezávané z lipového dřeva. Jsou osazeny mechanickým strojem závažovým, jednodenním, na jedno natažení jdou tedy jeden den.

Kukačkové hodiny dovážíme kompletní přímo od špičkové německé firmy Hőnes.

Pro všechny kukačkové hodiny platí v rámci ČR DOPRAVA ZDARMA.

Výrobce: Hőnes Kód produktu: 664T

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

19 200 Kč s DPH
ks

Kukačky je možné objednat. Dodací doba je 2 týdny.
Pro jakékoli dotazy volejte +420 608 767 815, pište skrze poptávkový formulář nebo využijte rychlého online chatu vpravo dole, kde Vám ihned odpovíme.

Kukačky mechanické, jednodenní,  ručně vyřezávané z lipového dřeva. Hodiny je třeba natahovat každý den.  Čelní rozměr kukačkových hodin bez kyvadla a závaží je 32x32 cm.

Mlýnské kolo se otáčí, pivaři se pohybujíí. Hodiny jdou na jedno natažení  jeden den.  Jedno závaží pohání kukačku, druhé závaží chod hodin a třetí závaží tanečníky. V půl kukačka zakuká 1x, v celou hodinu dle počtu hodin, tzn. 1-12x, následně zahraje melodie a tanečníci zatancují. Kukání lze mechanicky vypnout páčkou na boku hodin.

Certifikát pravosti Hőnes
Balení výrobku

Hodiny jsou zejména citlivé na otřesy a hrubé zacházení, proto výrobky pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. Případně doporučujeme objednat hodiny skrze dopravu Dědečkovy hodiny, kdy Vám je zavezeme osobně a na místě seřídíme. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

O značce HőnesNěmecká firma Hőnes z městečka Titisee – Neustadt je proslulým výrobcem tradičních kukačkových hodin. Všechny hodiny jsou ručně vyřezávané s krásně propracovanými detaily. Kompletní katalog firmy zde.O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu hodin jsme již téměř 30 let. Zaměřujeme se na výrobu nástěnných a podlahových hodin u lokálních truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Kompletní katalog firmy si můžete stáhnout v dolní části stránky v kolonce Ke stažení

Jsme největší specialisté na mechanické hodiny v České republice.

Rozměry šířka 36 cm, výška 32 cm
Typ stroje mechanický jednodenní

© 2020 - 2021 Dědečkovy hodiny, PaedDr. Oldřich Růžička

Vytvořilo: