Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 2 týdnů Doprava zdarma
Hőnes

Kukačky mechanické, osmidenní, ručně vyřezávané z lipového dřeva. Jsou osazeny mechanickým strojem závažovým, osmidenním, na jedno natažení jdou tedy osm dní.

Kukačkové hodiny dovážíme kompletní přímo od špičkové německé firmy Hőnes.

Pro všechny kukačkové hodiny platí v rámci ČR DOPRAVA ZDARMA.

Výrobce: Hőnes Kód produktu: 858/4

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

13 475 Kč s DPH
ks

Kukačky jsou na objednávku. Dodací doba je cca  2 týdny. DOPRAVA HODIN JE ZDARMA.
Pro jakékoli dotazy volejte +420 608 767 815, pište skrze poptávkový formulář nebo využijte rychlého online chatu vpravo dole, kde Vám ihned odpovíme.

Kukačky mechanické, osmidenní ručně vyřezávané z lipového dřeva. Hodiny je třeba natahovat jednou za osm dní. Čelní rozměr kukačkových hodin bez kyvadla a závaží je 30x37 cm.

Certifikát pravosti Hőnes

Hodinový stroj

Hodiny jdou na jedno natažení osm dní. Jedno závaží pohání kukačku, druhé závaží chod hodin. V půl kukačka zakuká 1x, v celou hodinu dle počtu hodin, tzn. 1-12x. Kukání lze mechanicky vypnout páčkou na boku hodin.
Balení výrobku

Hodiny jsou zejména citlivé na otřesy a hrubé zacházení, proto výrobky pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. Případně doporučujeme objednat hodiny skrze dopravu Dědečkovy hodiny, kdy Vám je zavezeme osobně a na místě seřídíme. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

O značce HőnesNěmecká firma Hőnes z městečka Titisee – Neustadt je proslulým výrobcem tradičních kukačkových hodin. Všechny hodiny jsou ručně vyřezávané s krásně propracovanými detaily. Kompletní katalog firmy zde.O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu hodin jsme již téměř 30 let. Zaměřujeme se na výrobu nástěnných a podlahových hodin u lokálních truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Kompletní katalog firmy si můžete stáhnout v dolní části stránky v kolonce Ke stažení

Jsme největší specialisté na mechanické hodiny v České republice.

Barva ořech
Rozměry 30x37 cm
Typ stroje mechanický, závažový
Vytvořilo: