Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 2 týdnů Doprava zdarma
Hőnes

Kukačky mechanické, hrací, s tanečníky, ručně vyřezávané z lipového dřeva. Jsou osazeny mechanickým strojem závažovým, osmidenním, na jedno natažení jdou tedy osm dní.

Kukačkové hodiny dovážíme kompletní přímo od špičkové německé firmy Hőnes.

Pro všechny kukačkové hodiny platí v rámci ČR DOPRAVA ZDARMA.

Výrobce: Hőnes Kód produktu: 8626/6T

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

33 660 Kč s DPH
ks

Kukačky jsou na objednávku. Doprava těchto hodin je ZDARMA po české republice. 

Pokud si nevyberete přímo z naší nabídky, najděte si hodiny v katalogu výrobce a my Vám je obratem objednáme. Nejnovější katalog firmy Hőnes najdete ZDE.

Starší katalog, s původními typy hodin najdete zde.

Pro jakékoli dotazy volejte +420 608 767 815, pište skrze poptávkový formulář, nebo využijte rychlého online chatu vpravo dole, kde Vám  odpovíme.  

Kukačky jsou mechanické, třízávažové, na jedno natažení běží osm dní. Ručně vyřezávané z lipového dřeva s krásně propracovanými detaily. Čelní rozměr kukačkových hodin bez kyvadla a závaží je 34x50 cm.

Hodinový stroj

Hodiny jsou osazeny mechanickým  osmidenním hodinovým strojem, který je poháněný třemi závažími. Jedno závaží pohání stroj, druhé závaží pohání kyvadlo a třetí závaží pohání tanečníky. V půl kukačka zakuká 1x, otevřou se  dvířka, objeví se kukačka, která se uklání a roztahuje křídla. V celou kukačka zakuká 1 - 12x  podle počtu hodin. K tomu zahraje melodie a tanečníci na podiu zatančí. Kukání i melodii lze mechnicky páčkou vyřadit. Rychlost chodu hodin se dá upravit prodloužením, nebo zkrácením kyvadla. Český návod je přiložen. 


Kukačky mechanické osmidenní s hudbou

O značce Hőnes
O značce Dědečkovy hodiny


Jsme značka s tradicí, na trhu hodin jsme již téměř 30 let. Zaměřujeme se na výrobu nástěnných a podlahových hodin u lokálních truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Kompletní katalog firmy si můžete stáhnout v dolní části stránky v kolonce Ke stažení
Jsme největší specialisté na mechanické hodiny v České republice.

Barva ořech
Rozměry 36x50 cm
Typ stroje mechanický, závažový
Vytvořilo: