Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR do 4 týdnů
Dědečkovy hodiny

Nástěnné ořechové masivní hodiny závažové, půlové, bicí. Osazené kvalitním strojem německé značky Hermle.

Výrobce: Dědečkovy hodiny Kód produktu: O 2-241

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

22 990 Kč s DPH
ks

Hodiny jsou vyrobeny v materiálu ořech, v kombinaci s ořechovou dýhou, složenou do obrazce - sesazenky - viz foto.  
Pro jakékoli dotazy volejte +420 608 767 815, pište skrze poptávkový formulář nebo využijte rychlého online chatu vpravo dole, kde Vám ihned odpovíme.


Nástěnné masivní hodiny závažové, půlové, bicí s vysoce kvalitní povrchovou úpravou polyuretanovým lakem. Hodinová skříň je výrobkem firmy Dědečkovy hodiny. Hodiny lze vyrobit i v jiné dřevině a jiné barvě. 

  • Špičkový německý hodinový stroj značky Hermle
  • Hodiny vyrobeny lokálními truhláři v České republice naší značkou Dědečkovy hodiny
  • Možnost úpravy na míru
Hodinový stroj
Stroj mechanický, závažový, půlový, bicí německé značky Hermle. Stroj odbije v půl 1x, v celou 1 - 12x podle počtu hodin. Bití lze mechanicky vypnout. Do hodin lze po úpravě rozměrů montovat i stroj čtvrťový, hrací.

Lze namontovat i příslušenstvé smaltované,  ze silného mosazného plechu, cínované, leptané, případně ručně ryté. Vše dohodou.

Zvuky bitíGravírování a fasetování výrobku

Sklo na hodinách lze opatřit fasetou, monogramem, erben nebo jiným libovolným motivem.

Balení výrobku

Hodiny jsou zejména citlivé na otřesy a hrubé zacházení, proto výrobky pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. Případně doporučujeme objednat hodiny skrze dopravu Dědečkovy hodiny, kdy Vám je zavazeme osobně a na místě seřídíme. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

O značce HermleZnačka Hermle byla založena již v roce 1922 a jejím základem se stalo založení společnosti Franz Hermle & Son. Jedná se o špičkovou německou tradiční značku s vysokými standardy kvality.

O značce Dědečkovy hodiny


Jsme značka s tradicí, na trhu hodin jsme již téměř 30 let. Zaměřujeme se na výrobu nástěnných a podlahových hodin u lokálních truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Kompletní katalog firmy si můžete stáhnout v dolní části stránky v kolonce Ke stažení

 

© 2020 - 2021 Dědečkovy hodiny, PaedDr. Oldřich Růžička

Vytvořilo: