Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR do 2 měsíců + Dárek
Dědečkovy hodiny

Nástěnné masivní hodiny závažové, půlové, bicí. Osazené kvalitním strojem německé značky Hermle. Limitovaná edice - hodin se vyrobí pouze 2 kusy ročně.

Hodiny jsou zařazeny do kategorie nejvyšší kvality s prodlouženou tříletou zárukou na hodinovou skříň i stroj. Provedení hodin - dřevěný masiv,  kořenová, očková a ořechová dýha.

Výrobce: Dědečkovy hodiny Kód produktu: 8-241

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

30 450 Kč s DPH

ks

Pro jakékoli dotazy volejte +420 608 767 815, pište skrze poptávkový formulář nebo využijte rychlého online chatu vpravo dole, kde Vám ihned odpovíme.

Nástěnné masivní hodiny závažové, půlové, bicí s vysoce kvalitní povrchovou úpravou polyuretanovým šelakem s vysokým leskem. Hodinová skříň je výrobkem firmy Dědečkovy hodiny. Hodiny jsou vyrobeny starou technologií - dýhováním kořenové, očkové a ořechové dýhy na masivní základ. Hodiny jsou zařazeny do kategorie nejvyšší kvality s prodlouženou tříletou zárukou na hodinovou skříň i stroj.

  • Špičkový německý hodinový stroj značky Hermle
  • Hodiny vyrobeny lokálními truhláři v České republice naší značkou Dědečkovy hodiny
  • Limitovaná edice - pouze 2 kusy ročně
  • Prodloužená tříletá záruka

Hodinový stroj
Stroj mechanický, závažový, půlový, bicí německé značky Hermle. Stroj odbije v půl 1x, v celou 1 - 12x podle počtu hodin. Bití lze mechanicky vypnout. Do hodin lze po úpravě rozměrů montovat i stroj čtvrťový, hrací.

Zvuk bití
Gravírování a fasetování výrobku

Sklo na hodinách lze opatřit fasetou, monogramem, erben nebo jiným libovolným motivem. Ciferník, závaží a kyvadlo lze postaršit ručním rytím, leptáním, smaltováním nebo cínováním. 


Balení výrobku

Hodiny jsou zejména citlivé na otřesy a hrubé zacházení, proto výrobky pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. Případně doporučujeme objednat hodiny skrze dopravu Dědečkovy hodiny, kdy Vám je zavazeme osobně a na místě seřídíme. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.


O značce Hermle


Značka Hermle byla založena již v roce 1922 a jejím základem se stalo založení společnosti Franz Hermle & Son. Jedná se o špičkovou německou tradiční značku s vysokými standardy kvality.


O značce Dědečkovy hodiny


Jsme značka s tradicí, na trhu hodin jsme již téměř 30 let. Zaměřujeme se na výrobu nástěnných a podlahových hodin u lokálních truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Kompletní katalog firmy si můžete stáhnout v dolní části stránky v kolonce Ke stažení

© 2020 Dědečkovy hodiny, PaedDr. Oldřich Růžička

Vytvořilo: