Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 2 týdnů
Hermle

Kyvadlové nástěnné hodiny s mechanickým strojem půlovým bicím.
Hodiny jsou výrobkem německé firmy Hermle. Záruční doba 24 měsíců.

Výrobce: Hermle Kód produktu: 61025-000261

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

8 500 Kč s DPH
ks

Hodiny jsou na objednávku. 

Kompletní katalog firmy Hermle si můžete prohlédnout ZDE. 

Internetové stránky firmy HERMLE najdete na www.hermle-reichenbach.de 

Štítové  hodiny od značkové německé firmy Hermle. Provedení hodin - překližka, ruční malba,  stroj řetízkový, závažový, 8 denní, bicí, mechanické vypínání bití. Stroj odbije v půl 1x a v celou 1-12x podle počtu hodin.  Bití lze mechanicky vypnout. 

Hodiny vozíme přímo od výrobce - německé firmy Hermle.  Předáme Vám je sestavené, odzkoušené a naučíme Vás je obsluhovat.  

  • Špičkový německý výrobce Hermle
  • Hodiny klasické bicí
  • Záruka 24 měsíců 
  • Rozměr hodin bez závaží a kyvadla  25x29 x14 cm, výška hodin s kyvadlem 62 cm

Zahrnuty jsou pokyny s nejdůležitějšími pravidly používání  a návod, vše v českém jazyce. Hodiny před odesláním zkontrolujeme. Hodiny se dají poslat přepravní službou , ale doporučujeme Vám osobní odběr, případně dovoz firmou Dědečkovy hodiny, kdy Vám hodiny v režijní ceně dovezeme a naučíme Vás je obsluhovat.

O značce HermleZnačka Hermle byla založena již v roce 1922 a jejím základem se stalo založení společnosti Franz Hermle & Son. Jedná se o špičkovou německou tradiční značku s vysokými standardy kvality.

O značce Dědečkovy hodiny


Jsme značka s tradicí, na trhu  již  30 let.  Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin,  kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb  atd., vše od místních  truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR.  

Vytvořilo: