Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR do 2 měsíců
Dědečkovy hodiny

Kyvadlové hodiny podlahové s mechanickým strojem píšťalovým, čtvrťovým hracím.

Hodinová skříň je výrobkem firmy Dědečkovy hodiny, stroj je od německé firmy Hermle.

Záruční doba 24 měsíců.
Foto - světlý rustikal.

Výrobce: Dědečkovy hodiny Kód produktu: 117-1171

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

146 600 Kč s DPH
ks

Hodiny jsou na objednávku s dodací lhůtou přibližně 2 měsíce.

POKUD VÁS ZAJÍMAJÍ HODINY, PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ KATALOG ZDE. TŘEBA NAJDETE NOVOU INSPIRACI. 

Moderní skleněné hodiny pro náročného zákazníka do moderního interiéru od české firmy Dědečkovy hodiny, osazené německým strojem píšťalovým - rourovým od německé firmy Hermle. 

Provedení hodin - skleněný korpus v kombinaci s MDF, lesk. Barva bílá a ořech. Stroj rourový, závažový, TŘÍ MELODIOVÝ, lankový, osmidenní, čtvrťový hrací, Hermle - Německo.

Devět kladívek bije do devíti mosazných tyčí různé délky. Stroj má mechanické vypínání bití, automatické noční vypínání bití od 22,00 do 6,45. Tato funkce je volitelná. Stroj tiká 60x za minutu a má uklidňující efekt. Římský ciferník. Příslušenství stroje v mosazi s ochranným lastrovým nástřikem proti změnám barev. Stroj má další doplňkové funkce, jako je přepínání melodií, vyřazení bití s možným hraním, vyřazení hraní s možným bitím. 

Stroj odehraje ve čtvrt jednou, v půl 2x, ve tři čtvrtě 3x a v celou 4x. K tomu v celou odbije 1 - 12x, podle počtu hodin. Bití lze mechanicky vypnout, stroj má automatické noční vypínání bití. Kyvadlo lyrové o průměru terče 27 cm s kompenzačními tyčemi s nízkou tepelnou roztažností. Přesnost chodu je v sekundách za týden. Závaží ocelová v mosazném obalu. Hodiny mají 60 úderů za minutu. Stroj má sekundovou ručku. Rychlost chodu hodin se seřizuje změnou délky kyvadla.

Stroj má tři melodie - Westminster, Whittening, St. Michael

Hodiny vyrábíme v Třebíči, hodinový stroj vozíme  přímo od výrobce - německé firmy Hermle. Předáme Vám je sestavené, odzkoušené a naučíme Vás je obsluhovat.

Můžeme Vám je vyrobit v libovolné barvě a rozměru, a z extra čirého skla bez přísady fluoru. 

  • Špičkový německý stroj Hermle
  • Hodiny klasické, mechanické hrací 
  • Vyrobeno v České republice
  • Záruka 24 měsíců
  • Rozměr 209x65x35 cm

Zahrnuty jsou pokyny s nejdůležitějšími pravidly používání a návod, vše v českém jazyce. Hodiny před odesláním zkontrolujeme. Hodiny se dají poslat přepravní službou, ale doporučujeme Vám osobní odběr, případně dovoz firmou Dědečkovy hodiny, kdy Vám hodiny v režijní ceně dovezeme, nainstalujeme a naučíme Vás je obsluhovat.

O značce HermleZnačka Hermle byla založena již v roce 1922 a jejím základem se stalo založení společnosti Franz Hermle & Son. Jedná se o špičkovou německou tradiční značku s vysokými standardy kvality.

 

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu již 30 let. Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin, kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb atd., vše od místních truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR.

Balení výrobku

Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.


Rozměry 200x55x35 cm
Typ stroje mechanický, závažový, píšťalový
Vytvořilo: