Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 4 týdnů
Hermle

Kyvadlové podlahové hodiny s mechanickým strojem rourovým, čtvrťovým, hracím.
Hodiny jsou výrobkem německé firmy Hermle. Záruční doba 24 měsíců. Foto - barva ořech.

Výrobce: Hermle Kód produktu: 01131-031171

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

169 860 Kč s DPH
ks

Hodiny jsou na objednávku. 

Kompletní katalog firmy Hermle si můžete prohlédnout ZDE.

Špičkové hodiny od značkové německé firmy Hermle. Provedení hodin - javorový masiv v barvě ořech, polomat. Kovové ozdoby jsou mosazné, pohledové části hodin jsou intarsované.  Stroj lankový, závažový, rourový - píšťalový, třízávažový, hrací, tří melodiový, mechanické vypínání bití a hraní, automatické noční vypínání bití a hraní. Sekundová ručka. Stroj odehraje ve čtvrt 1x, v půl 2x, ve tři čtvrtě 3x a v celou 4x. K tomu v celou odbije 1 - 12x, podle počtu hodin. Melodie – Westminster, Whittening, Sant Michal. Hraní se přepíná mechanicky. Bití je píšťalové, 9 kladívek bije do 9 mosazných tyčí různé délky. Další funkce - vypnuté bití a ponechané hraní, nebo vypnuté hraní a ponechané bití. Měsíční fáze. 

Hodiny vozíme přímo od výrobce - německé firmy Hermle. Předáme Vám je sestavené, odzkoušené a naučíme Vás je obsluhovat.

 

  • Špičkový německý výrobce Hermle
  • Hodiny klasické, hrací.
  • Záruka 24 měsíců 
  • Rozměr 206x62x36 cm

Zahrnuty jsou pokyny s nejdůležitějšími pravidly používání a návod, vše v českém jazyce. Hodiny před odesláním zkontrolujeme. Hodiny se dají poslat přepravní službou , ale doporučujeme Vám osobní odběr, případně dovoz firmou Dědečkovy hodiny, kdy Vám hodiny v režijní ceně dovezeme a naučíme Vás je obsluhovat.

 

O značce HermleZnačka Hermle byla založena již v roce 1922 a jejím základem se stalo založení společnosti Franz Hermle & Son. Jedná se o špičkovou německou tradiční značku s vysokými standardy kvality.

 

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu  již  30 let.  Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin,  kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb  atd., vše od místních  truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR.

Balení výrobku

Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

 
Barva ořech
Rozměry 206x62x36 cm
Typ stroje mechanický čtvrťový
Hermle 2024.pdf (pdf, 4.9 MB)
Vytvořilo: