Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR do 2 týdnů

Petrolejová lampa na lampový olej. Lampa se čtyřmi cínovými rozetami, je vyrobená technikou ručního, gravitačního odlévání. Sestavena z 5 jednotlivě litých kusů. Lampa je KŘIŠŤÁLOVÁ, krásně čistý křišťál s velmi výrazným leskem.

Výrobce: Česká republika Kód produktu: P00086

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

3 280 Kč s DPH
ks

LAMPA JE NA OBJEDNÁVKU

Bazénka je vyrobena z ručně foukaného skla s historijujícím optišovým vzorem a je zdobena cínovou, krajkovou monturou, spojenou letováním s cínovou nohou.

Výška bez křišťálového cylindru je cca 20 cm, celková výška cca 40 cm.

Vše je pečlivě vybroušeno a cizelováno, poté leštěno, napatinováno, navoskováno, opět leštěno a nakonec ošetřeno antioxidačním prostředkem.

Pewter je atraktivní tvrdý cín, který je používán v Britanii k produkci domácích potřeb aj. předmětů již od dob Římanů. Obsahuje cín s příměsemi drahých aj. kovů, výrazně zlepšujících jeho užitné vlastnosti. V tomto případě SnCu3.

Prohlášení o shodě, které zaručuje hygienickou nezávadnost zboží k nahlédnutí na vyžádání.

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu hodin jsme již téměř 30 let. Zaměřujeme se na výrobu nástěnných a podlahových hodin u lokálních truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Kompletní katalog firmy si můžete stáhnout v dolní části stránky v kolonce Ke stažení

Vytvořilo: