Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Hőnes

Vážení přátelé hodin. Níže najdete informace o firmě Hones, katalogy kukačkových hodin, videa z výroby a obsluhy hodin, všechny zvuky kukaček a také pár fotografií z našeho obchodu.

Výrobce: Hőnes

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

0 Kč s DPH

Společnost Hönes Uhren byla založena v roce 1950 hodinářským mistrem Danielem Hönesem. V roce 1984 firmu převzal Wolfgang Trenkle, který ji vede dodnes a všechny nové kukačky sám navrhuje. Kreativní obchodník pochází z rodiny, která je odpradávna spjata s hodinářskou tradicí Schwarzwaldu. Není tedy žádným překvapením, že své první kukačkové hodiny stavěl již jako malý chlapec. Již několik desítek let vyvíjí a vyrábí speciální výtvory pro vlastní firmu a plní si tak svůj celoživotní sen.

Kukačkové hodiny Hönes dnes nabízejí více než 450 různých modelů. Od malých 20cm kukačkových hodin až po majestátní dědečkové hodiny, sortiment společnosti Hönes Uhren GmbH pokrývá každou cenu a styl: tradičně vyřezávané hodiny s loveckými motivy, nádherné domy ze Schwarzwaldu i minimalistický moderní design nejvyšší kvality rozbuší srdce každého fanouška kukaček.

Všechny kukačkové hodiny Hönes mají dřevěný domeček pro kukačku a samozřejmě všechny ozdobné prvky i ručičky a ciferníky jsou dřevěné. Téměř 60 zaměstnanců v Neustadtu zajišťuje, že popularita hodin Hönes neustále roste. Ochrannými známkami společnosti jsou propracované dekorace a logo společnosti místo číslice 12 na číselníku. Od roku 2015 je navíc na zadní straně pouzder hodin zasazena zlatá pečeť kvality Hönes a pečeť „VDS“ (Asociace hodin ze Schwarzwaldu). S těmito značkami si můžete být jisti, že držíte originální černé Lesní kukačkové hodiny od Hönes ve vašich rukou.

Při výrobě hodin Hönes se používají téměř výhradně regionální materiály: Dřeviny na pouzdra a řezbářské práce pocházejí z místního Schwarzwaldu a přímo v hodinářském kraji se vyrábí i mosazné strojky. Pouze hudební strojky čerpají ze zkušeností našich švýcarských sousedů, kteří mají staletou tradici stavby nesrovnatelně dobrých mechanických válečkových hudebních strojků.

Tradiční, ale kvalitní kukačkové hodiny ze Schwarzwaldu jsou velmi oblíbené po celém světě a staly se oblíbeným symbolem německé kultury a "Gemütlichkeit". Mnoho turistů využívá možnosti koupit si kukačkové hodiny Hönes během své evropské dovolené. Wolfgang Trenkle byl jedním z prvních, kdo rozpoznal význam světového trhu mimo cestovní ruch pro regionální hodinářský průmysl. Díky mezinárodní orientaci své společnosti se mu podařilo etablovat Hönes jako lídra světového trhu v oboru kukačkových hodin. Výroční katalog je nyní vydáván v osmi jazycích, aby mezinárodní klientele poskytl co nejlepší obrázek o kukačkových hodinách Hönes.

Téměř netřeba dodávat: Kukačkové hodiny Hönes získaly v průběhu desetiletí četná ocenění a opakovaně získaly první místo v soutěži „Hodiny roku“.

Nejnovější katalog firmy Hőnes najdete ZDE.

Starší katalog, s původními typy hodin najdete zde.

Video z výroby hodin


ZVUK ELEKTRICKÝCH KUKAČEKKukačky mechanické jednodenní


Kukačky mechanické osmidenní


Kukačky mechanické jednodenní s hudbou


Kukačky mechanické osmidenní s hudbou


Vytvořilo: