Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR do 4 týdnů
Dědečkovy hodiny

Šachový stůl z limitované série - vyrobí se pouze dva kusy ročně. Pro rok 2021 je ve výrobě, bude hotov vdubnu. Objednat si jej můžete již teď.

Šachový stůl je výrobkem firmy Dědečkovy hodiny.

Výrobce: Dědečkovy hodiny Kód produktu: 3101

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

19 900 Kč s DPH
ks

Šachový stůl - česká výroba, ruční práce.
Jedná se o limitovanou sérii, vyrobí se pouze dva kusy ročně.

Stůl je vyroben nadýhováním kořenové topolové a ořechové dýhy na základové desky, dýhy mají  výraznou kresbou a jsou sestaveny do obrazců . Na světlá políčka je použita jasanová očková dýha.  Povrchová úprava je udělána polyuretanovým lakem ve vysokém lesku..

Spodní část stolu je podlepena filcem. Stůl má dvě zásuvky polstrované sametem na uložení šachových figur. Stůl lze přepravovat v rozloženém stavu. 

Ke stolu jsou určeny cínové šachové figury. Doporučujeme přiobjednat podkladovou skleněnou desku na hrací plochu, aby se povrch stolu nepoškodil. Je možné přiobjednat i skleněný poklop na přikrytí figur, včetně kaleného skla.Rozměry

Rozměry šachového stolu jsou 58x58x70 cm, velikost hracího políčka je 5,5x5,5 cm.

 

Balení výrobku

Všechny výrobky pečlivě balíme, aby při přepravě nedošlo k jejich poškození. Případně je možnost si domluvit dopravu přímo přes firmu Dědečkovy hodiny, kdy Vám výrobek sami dopravíme až k Vám domů. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.


Šachové stoly si při převzetí od dopravce vždy zkontrolujte, zda během dopravy nedošlo k jakémukoli poškození. Případně nás ihned kontaktujte na uvedeném telefonním čísle nebo přes e-mail a do 24 hodin od převzetí zahajte reklamaci u dopravní společnosti.

 

 

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu hodin jsme již téměř 30 let. Zaměřujeme se na výrobu nástěnných a podlahových hodin u lokálních truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Kompletní katalog firmy si můžete stáhnout v dolní části stránky v kolonce Ke stažení

Rozměry 58x58x70 cm

© 2020 - 2021 Dědečkovy hodiny, PaedDr. Oldřich Růžička

Vytvořilo: