Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR do 8 - 10 týdnů

Stylový nábytek z období českého historismu.

Výrobce: TRIANT Kód produktu: 01x115

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

od 44 319 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
ks
Barva Dostupnost Cena s DPH Množství
Skleník s rovnými dveřmi patina Sledovat dostupnost 48 861 Kč
Skleník s rovnými dveřmi speciální barva Sledovat dostupnost 52 118 Kč
Skleník s rovnými dveřmi koňak Sledovat dostupnost 44 319 Kč
Skleník s rovnými dveřmi kaštan Sledovat dostupnost 44 319 Kč
Skleník s rovnými dveřmi tmavě hnědá Sledovat dostupnost 44 319 Kč

Nábytek Classic je složen z mnoha komponentů a materiálů, ze kterých si bere to nejlepší pro dané použití. Pohledové laťovkové desky jsou dýhované ořechovým dřevem, které má výraznou dekorativní kresbu. Vnitřní desky jsou dýhované dřevem z mahagonu. Ozdobné lišty a dekorace jsou z masivní olše, která se dobře opracovává a nechá dekorace dobře vyniknout. Řezby jsou vyřezávané ručně.

Použití nábytku Classic je velmi flexibilní a umožňuje držet stejný styl v celém interiéru. Katalog obsahuje nejen soliterní kusy, ale lze poskládat i stěny, vícekusové vitýny, knihovny a kompletní kanceláře. Katalog Vám zašleme na vyžádání.

Základní provedení barev je koňak, kaštan nebo tmavá hněď. Za příplatek může být na základních barvách ručně vytvořena patina nebo kombinace dvou barev. Nábytek lze vyrobit i v bílé, slonové kosti, černé nebo se stříbrnými a  zlatými částmi. Aktuální vzorník Vám zašleme na vyžádání.

Rozměry nábytku můžeme upravit na míru. V katalogu naleznete doporučené rozměry jednotlivých prvků, které mají osvědčené proporce a dobře vyhovují do většiny interiérů. Pokud víte, že je pro vás vhodnější jiný rozměr, můžeme u nábytku upravit všechny rozměry i konfiguraci nábytku.

Vzorový nábytek si můžete prohlédnout v naší prodejně, kde Vám rádi poskytneme všechny bližší informace a pomůžeme navrhnout nábytek dle Vašich představ.

Termín dodání se pohybuje mezi 6-10 týdny.

Barva koňak
Rozměry 63x50/39x184 cm
Řada Classic
Vytvořilo: