Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
-5% Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 2 týdnů
Dědečkovy hodiny

Hodiny sluneční, nerezové, určené k ukotvení

Výrobce: Dědečkovy hodiny Kód produktu: SL 602

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

4 190 Kč s DPH
Původní cena 4 410 Kč, Ušetříte 5% (220 Kč)
ks

  HODINY JSOU NA OBJEDNÁVKU. 

  POKUD VÁS ZAJÍMAJÍ HODINY, PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ KATALOG  ZDE. TŘEBA NAJDETE NOVOU INSPIRACI. 

  Kvalitní klasické sluneční hodiny z ušlechtilé oceli, určené k zapíchnutí do země. Povrch je v provedení "satinato,"  otryskán pískem a hrany jsou sražený omíláním skleněnými kuličkami. Číslice jsou vypáleny laserem. Veškerý spojovací materiál je z korozivzdorné oceli. Hodiny jsou zcela beúdržbové a budou Vám proto dělat radost dlouhou dobu. Hodiny po sestavení a umístění na podstavec jsou již optimalizované a slouží nejen jako dekorace, ale také jako hodiny. Součástí balení je návod k sestavení, spojovací materiál k uchycení hodin a návod k seřízení.

  • Hodiny jsou vyrobeny z nerezi
  • Záruka 24 měsíců 
  • Výška 75 cm, ciferník 58x45 cm, průměr základny 25 cm

  Zahrnuty jsou pokyny s nejdůležitějšími pravidly používání a návod. Hodiny před odesláním zkontrolujeme. Hodiny se dají poslat přepravní službou, ale doporučujeme Vám osobní odběr, případně dovoz firmou Dědečkovy hodiny, kdy Vám hodiny v režijní ceně dovezeme a naučíme Vás je obsluhovat.


  O značce Dědečkovy hodiny  Jsme značka s tradicí, na trhu  již  30 let.  Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin, kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb  atd., vše od místních  truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR.

  Balení výrobku

  Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

  Barva stříbrná
  Rozměry výška 75 cm, rozměr ciferníku 58x45 cm
  Sluneční hodiny - návrat na výslunní

  Sluneční hodiny - návrat na výslunní

  Nejsou sice natolik přesné, abyste díky nim nepropásli vlak, ale přibližný čas Vám přece jen ukáží a ještě Vám k tomu zvelebí zahradu - SLUNEČNÍ HODINY.

  Vytvořilo: