Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 1 týdne
Dědečkovy hodiny

Hodiny sluneční, nerezové, určené na postavení.

Výrobce: Dědečkovy hodiny Kód produktu: SL603

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

9 690 Kč s DPH
ks

HODINY JSOU NA OBJEDNÁVKU

POKUD VÁS ZAJÍMAJÍ HODINY, PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ KATALOG  ZDE. TŘEBA NAJDETE NOVOU INSPIRACI. 

Na přání a za příplatek lze hodiny vyrobit v arabském provedení, případně s vyšším podstavcem. Toto provedení je nutné konzultovat. 

Kvalitní klasické sluneční hodiny z ušlechtilé oceli, určené k postavení na podstavec, nebo přímo do zahrady.  Povrch je v provedení "satinato,"  otryskán pískem a hrany jsou sražený omíláním skleněnými kuličkami.  Číslice jsou vypáleny laserem. Veškerý spojovací matgeriál je z korozivzdorné oceli. Hodiny jsou zcela beudržbové a budou Vám proto dělat radost dlouhou dobu. Hodiny po sestavení a umístění na podstavec jsou již optimalisované a slouží nejen jako dekorace, ale také jako hodiny. Součástí balení je návod k sestavení,  spojovací materiál k uchycení hodin a návod k seřízení. Hodiny lze připevnit i na stěnu

 • Zakázkově lze udělat změny
 • Zakázkově lze udělat změny
 • Hodiny jsou vyrobeny z nerezi
 • Záruka 24 měsíců 
 • Výška 65 cm, průměr 50 cm, průměr základny 25 cm


  Zahrnuty jsou pokyny s nejdůležitějšími pravidly používání a návod. Hodiny před odesláním zkontrolujeme. Hodiny se dají poslat přepravní službou, ale doporučujeme Vám osobní odběr, případně dovoz firmou Dědečkovy hodiny, kdy Vám hodiny v režijní ceně dovezeme a naučíme Vás je obsluhovat.

  Balení výrobku

  Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

  O značce Dědečkovy hodiny


  Jsme značka s tradicí, na trhu  již  30 let.  Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin, kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb  atd., vše od místních  truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR.

  Barva stříbrná
  Rozměry výška 65 cm, průměr 50 cm, průměr základny 25 cm.
  Sluneční hodiny - návrat na výslunní

  Sluneční hodiny - návrat na výslunní

  Nejsou sice natolik přesné, abyste díky nim nepropásli vlak, ale přibližný čas Vám přece jen ukáží a ještě Vám k tomu zvelebí zahradu - SLUNEČNÍ HODINY.

  Vytvořilo: