Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
-5% Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 2 týdnů
Dědečkovy hodiny

Hodiny sluneční, nerezové, určené na postavení .

Výrobce: Dědečkovy hodiny Kód produktu: SL 611

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

12 341 Kč s DPH
Původní cena 12 990 Kč, Ušetříte 5% (649 Kč)
ks

HODINY JSOU na OBJEDNÁVKU

POKUD VÁS ZAJÍMAJÍ HODINY, PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ KATALOG  ZDE. TŘEBA NAJDETE NOVOU INSPIRACI. 

Veliké klasické sluneční hodiny z ušlechtilé oceli, určené k postavení na podstavec, nebo přímo do zahrady.  Povrch je v provedení "satinato,"  otryskán pískem a hrany jsou sražený omíláním skleněnými kuličkami.  Číslice jsou vypáleny laserem. Veškerý spojovací matgeriál je z korozivzdorné oceli. Hodiny jsou zcela beudržbové a budou Vám proto dělat radost dlouhou dobu. Hodiny po sestavení a umístění  jsou již optimalisované. Součástí balení je návod k sestavení,  spojovací materiál k uchycení hodin a návod k seřízení. Ukazatel je na obou koncích ukončen kuličkou. 

  • Zakázkově lze udělat změny
  • Hodiny jsou vyrobeny z nerezi
  • Záruka 24 měsíců 
  • Výška 103 cm  průměr 62,5 cm, průměr základny 25 cm

Zahrnuty jsou pokyny s nejdůležitějšími pravidly používání  a návod. Hodiny před odesláním zkontrolujeme. Hodiny se dají poslat přepravní službou , ale doporučujeme Vám osobní odběr, případně dovoz firmou Dědečkovy hodiny, kdy Vám hodiny v režijní ceně dovezeme a naučíme Vás je obsluhovat.


O značce Dědečkovy hodiny


Jsme značka s tradicí, na trhu  již  30 let.  Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin, kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb  atd., vše od místních  truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR.

 

Balení výrobku

Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

Barva stříbrná
Rozměry Výška 103 cm  průměr 62,5 cm, průměr základny 25 cm
Sluneční hodiny - návrat na výslunní

Sluneční hodiny - návrat na výslunní

Nejsou sice natolik přesné, abyste díky nim nepropásli vlak, ale přibližný čas Vám přece jen ukáží a ještě Vám k tomu zvelebí zahradu - SLUNEČNÍ HODINY.

Vytvořilo: