Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 2 týdnů
Dědečkovy hodiny

Hodiny sluneční, nerezové, určené na postavení .

Výrobce: Dědečkovy hodiny Kód produktu: SL613

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

9 690 Kč s DPH
ks

HODINY JSOU NA OBJEDNÁVKU. 

POKUD VÁS ZAJÍMAJÍ HODINY, PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ KATALOG  ZDE. TŘEBA NAJDETE NOVOU INSPIRACI. 

Tyto sluneční hodiny přidávají do našeho sortimentu nový rozměr. 

Kvalitní klasické sluneční hodiny z ušlechtilé oceli. Vyrobeno z masivní nerezové oceli se dvěma kruhy na sobě a zdobené nerezovými kuličkami na stínítku, určené k postavení na podstavec, nebo přímo do zahrady. Povrch je v provedení "satinato," otryskán pískem a hrany jsou sražený omíláním skleněnými kuličkami. Číslice jsou vypáleny laserem. Veškerý spojovací materiál je z korozivzdorné oceli. Hodiny jsou zcela beúdržbové a budou Vám proto dělat radost dlouhou dobu. Hodiny po sestavení a umístění na podstavec jsou již optimalizované a slouží nejen jako dekorace, ale také jako hodiny. Součástí balení je návod k sestavení, spojovací materiál k uchycení hodin a návod k seřízení.

Na přání a za příplatek lze hodiny vyrobit v arabském provedení.

  • Zakázkově lze udělat změny
  • Hodiny jsou vyrobeny z nerezi
  • Záruka 24 měsíců 
  • Výška 65 cm, průměr 50 cm.

Zahrnuty jsou pokyny s nejdůležitějšími pravidly používání a návod. Hodiny před odesláním zkontrolujeme. Hodiny se dají poslat přepravní službou , ale doporučujeme Vám osobní odběr, případně dovoz firmou Dědečkovy hodiny, kdy Vám hodiny v režijní ceně dovezeme a naučíme Vás je obsluhovat.

O značce Dědečkovy hodiny


Jsme značka s tradicí, na trhu  již  30 let.  Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin, kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb  atd., vše od místních  truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR.

Balení výrobku

Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

Vytvořilo: