Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v DE Vyrobeno v DE do 2 týdnů

Vnitřní přístroj z řady LUFFT, v provedení teploměr a vlhkoměr. Nerez, sklo.
Přístroj je výrobkem německé firmy Fischer. Záruční doba 24 měsíců.

Výrobce: Fischer Kód produktu: 5110-99

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

5 460 Kč s DPH
ks

Přístroj je na objednávku.

Kompletní katalog firmy FISCHER si můžete prohlédnout zde.

Přístroj od značkového německého výrobce Fischer. V provedení - nerez, sklo.  Je určen do interieru.  Barometry vozíme přímo od výrobce - německé firmy Fischer a vyznačují se vysokou přesností.

Venkovní průměr je 15 cm, průměr přístroje je 13 cm. .  

Zahrnuty jsou pokyny s nejdůležitějšími pravidly počasí a návod, vše v českém jazyce.

O značce FischerFirma Fischer je na trhu již od roku 1945, kdy byla založena Kurtem Fischerem. Díky ruční výrobě, preciznímu zpracování a odborným znalostem zde vznikají odolné, pevné a přesto jemné mechanické přístroje, které se vyznačují vysokou přesností a získaly si celosvětovou reputaci. 

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu  již  30 let.  Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin,  kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb  atd., vše od místních  truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR. . 

Balení výrobku

Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

Vytvořilo: