Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v EU Vyrobeno v EU do 4 týdnů

Originální nástěnné svítidlo vyráběné tradiční Tiffany technikou.
Lampa má dva světelné zdroje o maximálním výkonu 60 W.

Výrobce: Elstead Kód produktu: QZ/KAMI/WU

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

7 690 Kč s DPH
ks

Nástěnné svítidlo Tiffany, složené ze 112 kousků barevných sklíček.  Světelný zdroj 2x 60 W, povrchová úprava - vintange bronz. 

Svítidlo lze objednat, případně ještě doplnit o stolní, podlahovou lampou, lustrem nebo stropnicí ze stejné kolekce Kami.
Pro jakékoli dotazy volejte +420 608 767 815, pište skrze poptávkový formulář nebo využijte rychlého online chatu vpravo dole, kde Vám ihned odpovíme.

Svítidlo Tiffany z kolekce Kami je složeno z 112 kousků barevných sklíček, které jsou spojena tzv Tiffany technikou - cínováním.
Lampa má dva světelné zdroje maximálně 60 W,, výška lampy je 18 cm, šířka stínidla je 36 cm.

Lampy Tiffany

Tiffany lampy neboli vitrážové lampy jsou velice specifická ručně vyráběná svítidla. Stínítka těchto lamp jsou z povrchově upraveného kovu v kombinaci s barevnými sklíčky, která jsou spojena tzv. tiffany technikou - cínováním. 

Balení výrobku

Lampy jsou velice křehké, proto výrobky pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. Případně doporučujeme objednat skrze dopravu Dědečkovy hodiny.
V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.


O značce Elstead


Elstead je globálně známá britská značka vyrábějící moderní svítidla, ale i klasické a retro dekorativní osvětlení. Zaměřují se na zdobnost, kvalitu a vedle moderních strojů se vrací k tradiční ruční řemeslnické dovednosti předávané po generace.

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu jsme již téměř 30 let. Soustředíme se na kvalitu dovážených výrobků a podporu lokálního řemesla. Kompletní katalog firmy si můžete stáhnout v dolní části stránky v kolonce Ke stažení

Barva černá, béžová, červená, zelená
Rozměry 18x36x18
Světelný zdroj 60W E27 GLS
Řada Kami
Vytvořilo: