Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v EU Vyrobeno v EU do 4 týdnů

Originální stolní lampa vyráběna tradiční Tiffany technikou.
Lampa má dva světelné zdroje o maximálním výkonu 75 W.

Výrobce: Elstead Kód produktu: QZ/CAMBRIDGE/TL

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

10 450 Kč s DPH
ks

Lampu lze objednat, případně ještě doplnit lustrem nebo stropnicí ze stejné kolekce Cambridge.
Pro jakékoli dotazy volejte +420 608 767 815, pište skrze poptávkový formulář nebo využijte rychlého online chatu vpravo dole, kde Vám ihned odpovíme.

Stolní lampa Tiffany z kolekce Cambridge je složena z 318 kousků barevných sklíček, které jsou spojena tzv tiffany technikou - cínováním.
Lampa má dva světelné zdroje maximálně 75 W, které je možné ovládat tahovými vypínači. Výška lampy je 60 cm, šířka stínidla je 41 cm.

Lampy Tiffany

Tiffany lampy neboli vitrážové lampy jsou velice specifická ručně vyráběná svítidla. Stínítka těchto lamp jsou z povrchově upraveného kovu v kombinaci s barevnými sklíčky, která jsou spojena tzv. Tiffany technikou - cínováním. 

Balení výrobku

Lampy jsou velice křehké, proto výrobky pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. Případně doporučujeme objednat skrze dopravu Dědečkovy hodiny.
V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.


O značce Elstead


Elstead je globálně známá britská značka vyrábějící moderní svítidla, ale i klasické a retro dekorativní osvětlení. Zaměřují se na zdobnost, kvalitu a vedle moderních strojů se vrací k tradiční ruční řemeslnické dovednosti předávané po generace.

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu jsme již téměř 30 let. Soustředíme se na kvalitu dovážených výrobků a podporu lokálního řemesla. Kompletní katalog firmy si můžete stáhnout v dolní části stránky v kolonce Ke stažení

Vytvořilo: