Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v EU Vyrobeno v EU do 4 týdnů

Originální lustr vyráběný tradiční Tiffany technikou.
Lustr má tři světelné zdroje o maximálním výkonu 60 W.

Výrobce: Elstead Kód produktu: QZ/STEPHEN/3P

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

12 890 Kč s DPH
ks

Lustr lze objednat, případně ještě doplnit stěnovou lampou ze stejné kolekce Stephen.
Pro jakékoli dotazy volejte +420 608 767 815, pište skrze poptávkový formulář nebo využijte rychlého online chatu vpravo dole, kde Vám ihned odpovíme.

Lustr Tiffany z kolekce Stephen je složen z 256 kousků barevných sklíček, které jsou spojena tzv Tiffany technikou - cínováním.
Světlo má tři světelné zdroje maximálně 60 W. Výška světla je 26 cm, šířka stínidla je 46 cm. Min délka je 38 cm, max délka 182 cm.

Lampy Tiffany

Tiffany lampy neboli vitrážové lampy jsou velice specifická ručně vyráběná svítidla. Stínítka těchto lamp jsou z povrchově upraveného kovu v kombinaci s barevnými sklíčky, která jsou spojena tzv. Tiffany technikou - cínováním. 

Balení výrobku

Svítidla jsou velice křehké, proto výrobky pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. Svítidla lze zaslat přepravní službou.
V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.


O značce Elstead


Elstead je globálně známá britská značka vyrábějící moderní svítidla, ale i klasické a retro dekorativní osvětlení. Zaměřují se na zdobnost, kvalitu a vedle moderních strojů se vrací k tradiční ruční řemeslnické dovednosti předávané po generace.

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí, na trhu jsme již téměř 30 let. Soustředíme se na kvalitu dovážených výrobků a podporu lokálního řemesla. Kompletní katalog firmy si můžete stáhnout v dolní části stránky v kolonce Ke stažení

Vytvořilo: