Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží

Vážení příznivci šachů, zde Vám představíme několik zajímavých výrobků naší výroby a firem, se kterými spolupracujeme.

Kód produktu: ZAHRAJEM SI ŠACHY?

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

0 Kč s DPH
ks

Naše firma se zabývá nejen výrobou hodin, ale také výrobou šachových stolů a šachových figur již 30 roků. Spolupracujeme i s italskou firmou ITALFAMA, která je špičkou v  oboru. 

Základem naší  nabídky je zámecký šachový stůl, vyrobený starou technologií- nadýhováním kořenové  dýhy na základovou desku do výrazných obrazců. Povrchová úprava je udělána šelakem, tak jak se to dělávalo před mnoha lety, případně polyuretanovým lakem ve vysokém lesku

K tomuto stolu jsou určeny cínové šachové figury, v provedení LOVECKÉ ŠACHY a ANTIKA , které jsou ručně malované. Stůl i figury jsou vyrobeny v limitované serii dva kusy stolu za rok a dvě sady figur od každého druhu za rok. 

K této sadě stolu a šachových figur patří ještě dva typy nástěnných hodin a dva typy stolních hodin, vše od jednoho truhláře, ve stejném duchu a stejném provedení,  včetně ručního rytí doplňků stroje.  

Přijďte se podívat, snad se to povedlo.  

Katalogy šachových figur a doplňků od italské firmy ITALFAMA - vzhledem k velikosti nabídky této firmy nelze dát vše na stránky. Můžete si ale je vybrat sami a my Vám je zajistíme.

Klasická řada šachových figur ZDE. 

Bronzovo-zlatá řada (velké figury) ZDE.

Bronzovo-zlatá řada ZDE.

Sochy ZDE.

Fantasy figury a další hry ZDE.

Vytvořilo: