Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v IT Vyrobeno v IT do 4 týdnů

Zámecké hodiny od firmy IMPERIAL.

Výrobce: Farbel Kód produktu: OB/11

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

27 990 Kč s DPH
ks

Hodiny jsou na objednávku. K hodinám lze zakoupit i krásné mosazné svícny.

Katalog firmy IMPERIAL si můžete prohlédnout ZDE.

Podařilo se nám získat zastoupení pro Českou republiku od italské firmy IMPERIAL, která se zabývá výrobou zámeckých hodin a svícnů z mosazi, s možností různých barevných úprav, včetně zlacení 24 karátovým zlatem. Jedná se o světovou firmu, která je tomto oboru na úrovni jako firma Hermle, nebo Kieninger u mechanických strojů a hodin. V těchto hodinách jsou stroje od těchto dvou firem. 

Hodiny se vyrábí v Itálii jako kusová záležitost, zakázkově přesně dle požadavku zákazníka. Lze volit typ stroje, ciferníku a provedení povrchové úpravy v několika variantách.

Zámecké hodiny, materiál mosaz, barva antická zlatá, stroj Hermle, mechanický půlový, smaltovaný ciferník, vypouklé sklo na ciferníku, římské číslice.

Rozměr hodin je 35 cm výška, 19 cm šířka a 10 cm hloubka. 

Hodiny lze vyrobit se strojem půlovým bicím - viz foto, stroj odbije v půl 1x, v celou 1 - 12x podle počtu hodin, nebo se strojem elektrickým tichým.

Hodiny lze vyrobit v několika variantách povrchové úpravy. Varinty povrchové úpravy najdete ve fotogalerii, ceny ke všem variantám jsou na vyžádání.
Uvedená cena je za hodiny v první variantě ORO FRANCESE. Možnost volby barvy mramoru najdete v katalogu IMPERIAL.

O značce Dědečkovy hodinyJsme značka s tradicí na trhu již 30 let. Zaměřujeme se na výrobu nástěnných, podlahových a jiných hodin, kožených sedaček Chesterfield, šachových stolů, šachových figur, řezeb atd., vše od místních truhlářů, se kterými spolupracujeme již desítky let. Soustředíme se na kvalitu výrobků a podporu lokálního řemesla. Dovážíme také hodiny a jiné výrobky výrobky z celé Evropy, ale základ tvoří výroba v ČR.

Balení výrobku

Všechny výrobky před odesláním pečlivě balíme, aby nedošlo k jejich poškození. V případě dotazu na výběr správné dopravy nám neváhejte zavolat na číslo +420 608 767 815 nebo můžete využít online chat vpravo dole.

Vytvořilo: