Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Tento produkt si právě prohlíží
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR do 6 týdnů

Kombinace kvality, originálního návrhu, chytrých detailů, pečlivého provedení v přírodních barvách, to vše je kolekce Mamma.

Výrobce: Jitona Kód produktu: 0LA3MA051413900-2

V případě dotazů nebo bezstarostné telefonické objednávky volejte +420 608 767 815, +420 739 690 080

24 977 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
ks
Barva Dostupnost Cena s DPH Množství
Závěsná komoda MAMMA 2 dveře, dub bílá - Barva: dýha kombinace bílá / přírodní dub Dýha dub bílá Sledovat dostupnost 24 977 Kč
Závěsná komoda MAMMA 2 dveře, dub bílá - Barva: dýha kombinace bílá / přírodní dub dýha kombinace bílá / přírodní dub Sledovat dostupnost 24 977 Kč

Komoda Mamma z nové kolekce, kterou charakterizuje vlídná a elegantní forma v kombinaci s přírodními materiály a sofistikovanými detaily. Lehkost jednotlivých produktů kolekce je docílena použitím nožiček a faktu, že nábytek neleží přímo na zemi. Tento princip je dobře využitelný v malých prostorách, kde opticky nezmenšuje podlahovou plochu. Kolekce získala nominaci Czech Grand Design a vyhrála národní kolo soutěže EDIDA v kategorii postel. Další ocenění kolekce získala na veletrhu For Furniture. 

Barva Dýha dub bílá
Rozměry 34x60x90 cm
Řada Mamma
Moderní nábytek od firmy Jitona

Moderní nábytek od firmy Jitona

Seznamte se českým výrobcem tradičního, přesto stylového a moderního nábytku - firmou Jitona. Na kolekci MAMMA platí sleva až 15 %.

Vytvořilo: