Košík
Celkem: 0 ks Cena: 0 Kč
Zpět na hlavní stránku
Velikost písma: Větší Menší
Dědečkovy hodiny

Industrial Engineering s.r.o.


Industrial Engineering s.r.o.

https://www.industrial-engineering.cz

 

 

Jsme strojírenská firma s pokročilými zkušenostmi poskytující komplexní škálu služeb. Pokud chcete něco zkonstruovat, připravit výrobní dokumentaci, dělit a řezat materiály (hliník, železo), ohýbat, zakružovat, svařovat, obrobit funkční plochy, lakovat, dopravit na místo montáže a ještě k tomu namontovat. 

Zároveň nechcete starosti, nejasnou zodpovědnost za výsledek práce nebo složitou komunikaci s mnoha dodavateli. Pak jsme řešením právě my. Postaráme se o Vaše strojírenské projekty v oblasti ocelových konstrukcí a zpracování plechu od fáze ideových návrhů až po finální montáže.

 

<< zpět

Evidence tržeb Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Náš sortiment
Kontakt

PeadDr. Oldřich Růžička

Račerovická 1141, 674 01 Třebíč

mob.: +420 608 767 815

mob.: +420 739 690 080

IČO: 46182284

DIČ: 5508270328

Obchodní podmínky zde

Obchodní podmínky (textová forma)

Newsletter

Pro zasílání čerstvých novinek o našem nejnovějším sortimentu se můžete nechat automaticky informovat. Jestli stojíte o informování každý měsíc zadejte email:

Poskytnuté osobní údaje budou použity Dědečkovy hodiny pouze za účelem kontaktování zákazníka. (Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů ve společnosti Dědečkovy hodiny.)

Facebook Google+ YouTube