Prosím nepoužívejte Internet Explorer. Využijte moderní prohlížeč!

Prodejna Dědečkovy hodiny

Adresa prodejny:

Račerovická 1141
674 01 Třebíč

Mapa zde

Provozní doba:

Po: 8:00-15:00 h
Út: 8:00-15:00 h
St: 8:00-15:00 h
Čt: 8:00-15:00 h
Pá: 8:00-15:00 h
So: 9:00-11:00 h

V letních měsících / období dovolených před osobní návštěvou prodejny vždy předem volejte, aby byl přítomen zodpovědný pracovník.

Jak nejlépe přijet

1. OD PRAHY

Po dálnici až do VELKÉHO BERANOVA - výjezd km 119, ve Velkém Beranově odbočíte vlevo na Velké Meziříčí  a pojedete souběžně s dálnicí - dálnice se opravuje a jsou tam kolony.  Po několika km odbočíte vpravo na  Kamenici a Třebíč.  Až uvidíte ceduli Třebíč zastavte a uvidíte po pravé straně první velkou budovu s nápisem MOTOSHOP RIMOTO a současně uvidíte na plotě plachtu s nápisem Dědečkovy hodiny. Odbočíte do vjezdu k motoshopu, podíváte se doleva a na plotě uvidíte nápis Dědečkovy hodiny s šipkou doprava. Objedete budovu Motoshopu. Náš obchod je pod obchodem Motoshopu z druhé strany.

Na této trase je nová silnice a nulový provoz. 

Nesjíždějte na výjezdu 134 Měřín - jsou to silnice 3. třídy. Nejezděte dál na Veké Meziříčí, ve všední den jsou tam kolony - opravuje se dálnice.

2. OD BRNA -  PO DÁLNICI

Po dálnici až do Velkého Meziříčí, vyjedete z dálnice na výjezdu Velké Meziříčí - východ  - exit 146, zadejte si do navigace Třebíč, ulice Horácká - je to výjezd na Přibyslavice - Nová Ves.  50 metrů před cedulí konec Třebíče uvidíte červený poutač  Dědečkovy hodiny. Odbočte vpravo do dvora a po 50 metrech jste u obchodu.  Nebo si zadáte Třebíč - ulice Račerovická a po této ulici dojeďte až k ceduli konec Třebíče a poslední budova po levé straně se jmenuje MOTOSHOP RIMOTO.  Odbočíte do vjezdu k motoshopu, podíváte se doleva a na plotě uvidíte nápis Dědečkovy hodiny s šipkou doprava. Objedete budovu Motoshopu. Náš obchod je pod obchodem Motoshopu z druhé strany.

3. OD BRNA PO STARÉ SILNICI

Vjedete do Třebíče a postupujte podle bodu 2.

4. OD JIHLAVY PO STARÉ SILNICI

Ve vesnici OKŘÍŠKY, na konci náměstí pojedete rovně na PŘIBYSLAVICE, pod kopcem v Přibyslavicích odbočíte vpravo na TŘEBÍČ, projedete vesnicí NOVÁ VES, vjedete do TŘEBÍČE a u cedule začátek TŘEBÍČE uvidíte první budovu po levé straně - Dědečkovy hodiny. U silnice je poutač - Dědečkovy hodiny a velký poutač - MOTOSHOP RIMOTO- ten nám nepatří, ale lze se podle něj orientovat.  Můžete jet také po trase Jihlava - Velký Beranov- Kamenice - Třebíč. Zde je nulový provoz a nová silnici. Pokud chcete jet po této trase, platí pro Vás doprava  podle bodu 1. od Prahy

5. OD ZNOJMA

Zadáte Třebíč - ulice Račerovická a po této ulici dojeďte až k ceduli konec Třebíče a poslední budova po levé straně se jmenuje MOTOSHOP RIMOTO.  Odbočíte do vjezdu k motoshopu, podíváte se doleva a na plotě uvidíte nápis Dědečkovy hodiny s šipkou doprava. Objedete budovu motoshopu. Náš obchod je pod obchodem Motoshopu z druhé strany.

POKUD BUDETE MÍT PROBLÉMY S NAVIGACÍ VOLEJTE 608 767 815 - PŘIJEDU PRO VÁS

Vytvořilo: