Košík
Celkem: 0 ks Cena: 0 Kč
Velikost písma: Větší Menší
Bytové doplňky

HISTORICKE TELEFONY

Historické  telefony - český výrobek, ručně vyrobený. Znáte je například ze seriálu -Četnické humoresky-.  Přístroj nabízí tónovou volbu v kombinaci s rotační číselnicí, což je unikátní technické řešení. Tyto přístroje splňují normy EMC a je možné je použít i v dalších zemích EU.Telefon je vyroben z masivu a dýhovaného materiálu.  Zvonek je  elektronický, s regulací hlasitosti. 

Retro telefony -  z dob mládí většiny z nás. Přístroj nabízí tónovou volbu pro současné digitální ústředny, splňuje normu EMC a lze jej použít ve všech zemích EU. Retro telefony jsou vyrobeny v Číně. Číselnice je tlačítková, nebo rotační, reproduktor lze ztišit, případně zcela vypnout, vyzvánění je klasické. Na retro telefon nebyla dosud žádná reklamace. 

Cena: 0,- Kč (vč. DPH)

<< zpět

Evidence tržeb Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Náš sortiment
Kontakt

PeadDr. Oldřich Růžička

Račerovická 1141, 674 01 Třebíč

mob.: +420 608 767 815

mob.: +420 739 690 080

IČO: 46182284

DIČ: 5508270328

Obchodní podmínky zde

Obchodní podmínky (textová forma)

Newsletter

Pro zasílání čerstvých novinek o našem nejnovějším sortimentu se můžete nechat automaticky informovat. Jestli stojíte o informování každý měsíc zadejte email:

Poskytnuté osobní údaje budou použity Dědečkovy hodiny pouze za účelem kontaktování zákazníka. (Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů ve společnosti Dědečkovy hodiny.)

Facebook Google+ YouTube