Košík
Celkem: 0 ks Cena: 0 Kč
Velikost písma: Větší Menší
Top výrobky

Hodiny kyvadlové podlahové 16124-451

Hodiny kyvadlové podlahové

Hodiny podlahové, materiál olše, barva tmavě hnědá, stroj závažový, řetízkový, čtvrťový hrací, Hermle - Německo. 

Hodinová skříň je výrobkem firmy Dědečkovy hodiny.

HODINY LZE ODEBRAT IHNED 

Cena: 33 000,- Kč (vč. DPH)

Hodiny kyvadlové podlahové 110-461

Hodiny kyvadlové podlahové

Hodiny podlahové, materiál MDF, kalené minerální sklo,  lak, vysoký lesk, stroj závažový, čtvrťový, hrací., - Hermle, Německo. 

Lze montovat i stroj půlový, bicí. Cena s tímto strojem je 25 000,-

Hodinová skříň je výrobkem firmy Dědečkovy hodiny.

! HODINY LZE ODEBRAT IHNED

HODINY LZE ODEBRAT IHNED I SE STROJEM PULOVÝM V CEN2 30400,-

Cena: 35 900,- Kč (vč. DPH)

Stůl šachový 3101

Stůl šachový

ŠACHOVÝ STUL JE ZAŘAZEN DO KATEGORIE NEJVYŠŠÍ KVALITY s prodlouženou tříletou zárukou.

Šachový stůl - replika zámeckého stolu. Stůl má dvě zásuvky na uložení figur. Rozměr stolu je 58x58x70cm, jednotlivá hrací pole mají rozměr 5x5cm.

Stůl je vyroben dýhováním různých dřevin na podklad.  Povrch je upraven polyuretanovým lakem ve vysokém lesku, za příplatek je možná úprava šelakem - lihovým lakem

ŠACHOVÝ STUL LZE ODEBRAT IHNED

Cena: 16 900,- Kč (vč. DPH)

Pilové hodiny, lihýřové 305

Pilové hodiny, lihýřové

Unikátní lihýřové hodiny, celodřevěné, bez použití kovu. Hodiny jsou poháněné vlastní váhou, tělo hodin sjíždí po pilovitém ozubení dolů, jako protiváha je použit kámen. Místo kyvadla mají hodiny lihýř. Rychlost chodu hodin se nastavuje posouváním kamínků na lihýři. 

HODINY  LZE ODEBRAT IHNED

Cena: 45 000,- Kč (vč. DPH)

Kovové hodiny 403

Kovové hodiny

Hodiny kovové - skeletové, určené i do náročného prostředí - kuchyň, chodba, sklep. Ciferník hodin je bílý, smaltovaný. Výrobce stroje  firma AMS, případně Hermle - Německo

Ciferník je výrobkem firmy  Dědečkovy hodiny, původní kovové  minutové kolo je nahrazeno smaltovaným minutovým kolem.

! HODINY LZE ODEBRAT IHNED

Cena: 4 200,- Kč (vč. DPH)

Hodiny skeletové, kovové 444

Hodiny skeletové, kovové

Unikátní kovové hodiny, Ø ciferníku 40 cm, s jedním závažím a jednou ručkou.

Závaží je zavěšeno na superpevném polyetylenovém vlákně, které je 15x pevnější než než ocelové vlákno stejné váhy. Kolíčkový krok je zde konstruován tak, že každý kolíček udělí čtyři impulsy kyvadlu. Proto je možno použít poloviční počet kolíčků, než je obvyklé. Palety kyvadla jsou povlakovány DLC. Takový povlak se nazývá "uhlík podobný diamantu" (diamond - like carbon) neboli DLC. DLC povlak má výjimečně nízké třením a vysokou tvrdost povlaku. Použitá ložiska jsou kuličková.

NA OBJEDNÁVKU

 

Cena: 28 000,- Kč (vč. DPH)

Hodiny kovové - skeletové 445

Hodiny kovové - skeletové

Unikátní kovové hodiny, Ø ciferníku 40 cm, jedno závaží, v závaží je umístěn strojek  s baterií. Strojek každých několik minut vytáhne závaží po řetízku nahoru.Hodiny není nutné natahovat.

Závaží je zavěšeno na řetízku. Kolíčkový krok je zde konstruován tak, že každý kolíček udělí čtyři impulsy kyvadlu. Proto je možno použít poloviční počet kolíčků, než je obvyklé. Palety kyvadla jsou povlakovány DLC. Takový povlak se nazývá "uhlík podobný diamantu" (diamond - like carbon) neboli DLC. DLC povlak má výjimečně nízké třením a vysokou tvrdost povlaku. Použitá ložiska jsou kuličková.

 Pohyb strojku je nehlučný

NA OBJEDNÁVKU

Cena: 35 000,- Kč (vč. DPH)

Otočné kožené křeslo ADMIRÁL 5016-O

Otočné kožené křeslo ADMIRÁL

Kožené otočné křeslo vyrobené v tradičním anglickém stylu. Hovězí kůže, prošívaná, vytíraná k dosažení dvoubarevného efektu. Vyrobeno zakázkově jako kusová záležitost. Kovový systém lze použít jako pevný, pohupovací, otočný a výškově nastavitelný. 

Cena: 24 900,- Kč (vč. DPH)

KATTY Kožené křeslo 5029

KATTY Kožené křeslo

Kožené otočné křeslo vyrobené v tradičním anglickém stylu. Hovězí kůže, prošívaná, vytíraná k dosažení dvoubarevného efektu. Vyrobeno zakázkově jako kusová záležitost. Kovový systém lze použít jako pevný, pohupovací, otočný a výškově nastavitelný. 

NA OBJEDNÁVKU

Cena: 28 900,- Kč (vč. DPH)
<< předchozí  |   1 2
strana: 2 / 2   celkem: 19 záznamů
Evidence tržeb Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Náš sortiment
Kontakt

PeadDr. Oldřich Růžička

Račerovická 1141, 674 01 Třebíč

mob.: +420 608 767 815

mob.: +420 739 690 080

IČO: 46182284

DIČ: 5508270328

Obchodní podmínky zde

Obchodní podmínky (textová forma)

Newsletter

Pro zasílání čerstvých novinek o našem nejnovějším sortimentu se můžete nechat automaticky informovat. Jestli stojíte o informování každý měsíc zadejte email:

Poskytnuté osobní údaje budou použity Dědečkovy hodiny pouze za účelem kontaktování zákazníka. (Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech zákazníka obsahuje stránka Zásady ochrany osobních údajů ve společnosti Dědečkovy hodiny.)

Facebook Google+ YouTube